Vítám Vás na stránkách Ranče Liberte

Statistika

< STANICE KOŇOSTEZEK

  Pár let  jsme již registrovanou stanicí koňostezek. Poutníkům na koních nabízíme  možnost přespání a ustájení koní. Rádi jim poradíme kudy dál popřípadě i  kousek doprovodíme :D

   V letošním  roce jsme se navíc zapojili do vyřizování nových tras koňostezek. Přes Protivín vede modře značená stezka z Netěchovice ( Týn nad Vltavou) -do  Štětic.  Kousek před naším  rančem jsou zde i dvě nové zelené odbočky. 14-ti kilometrová vedoucí píseckými horami  na ranč Ixion ( www.rancixion.cz) a na druhou stranu zelená odbočka vedoucí  po břehu řeky Blanice na Vodňany. Podařilo se nám vyznačit něco kolem 40 nových kilometrů, celkem přibylo v jihočeském kraji neuvěřitelných  300km ;-) .

 Více informací naleznete na stránkách http://www.jiznicechy.cz/turistikanakoni/pages/stanice.php.  Všechny podrobnosti se dozvíte na telefoním  čísle 728876782.

 Těšíme se na Vaši návštěvu!

- sice ještě nejsem žádný lety ostřílený vandrák, ale snad právě o to lépe si pamatuji, jak  jsem před svým prvním vandrem byla zoufalá, a nevěděla, co vzít s sebou, a tak doufám, že to tímto článkem alespoň někomu ulehčím..